به جون تو نباشی...

چقدر این چند وقته یه کمی بی هدف و بی حوصله شدم! بی هدف که نه! ولی بی حوصله چرا! چون واقعا کار بخصوصی که بخوام انجام بدم ندارم. یه کمی هم این زود صبح و شب شدن ها اذیتم میکنه! نمیدونم ! شب تا میخوام بیدار بمونم یه دفه میبینم ای وای صبح شده باید بخوابم! بعد از اون طرف میخوام بلند بشم میگم ای وای بعد از ظهر شد. باید پاشم و این چرخه همینجور ادامه داره. برای همین فکرای مختلفی و کارای مختلفی به ذهنم میاد! یه روز تصمیم میگیرم داستان بنویسم! اول تصمیم میگیرم داستان ناقص عشق و عاشقی چند ساله پیش رو تکمیلش کنم! بعد تصمیم میگیرم یه داستان ترسناک بنویسم! بعدش که یه ذره فکر میکنم میبینم خیلی وقتمو میگیره و فایده ای هم نداره! برای همین بیخیالش میشم! و یه دفه جو خوندن منو میگیره و برای خودم طرح ویدئو های آینده خودمو میگیرم! کارگردانی و بازی و اینا! که اتفاقا چند وقت پیش میخواستم یه فیلم کوتاه بسازم که به دلیل بازیگر نقش مقابله خودم!! امکانش محقق نشد!

بعدش یه دفه آدم میشم و میرم سر کارام ! اما چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه و بعدش دوباره بیخیال میشم! بعد بازم آدم میشم و میرم مثلا یه چیز آموزشی میخونم ولی بازم بعدش میگم! بسسسسسسه!!!! نظام آموزشی میگه مغز فقط 15 دقیقه از یک کلاس 45 دقیقه ای رو یاد میگیره و بقیش هرز میره!!! واسه همین میرم استراحت میکنم!! خلاصه بدجوری بی حوصله شدم! تازه همه این در شرایطی هست که اوضاع حال و احوالم ای همچینی یه کم مساعد باشه وگرنه که بیخیال همش میشم!

البته اینا همش از اینه که من بیشتر از حد خودم میخوام! حالا اتفاقا یه مدت هم رفتم تو مایه های این شعره! ماله این خانوم آبادانیه! با اون شوهر دزدش! با گفته بعضیا!! خلاصه فکر کنم اینم از دست این در رفته!!

از همون لحظه که گفتی میرم اما برمیگیردم...میدونستم که یه عمری باید دنبالت بگردم

چه خیاله باطلی بود دل به عشق تو سپردن...شبا با یاد و خیالت تا به هر سپیده مردن!

خلاصه دیگه آره اینجوریاست!! خلاصه اینجا هم تابلو شدم .آخه حرفی برای گفتن ندارم! اما اتفاقا یکی از کارایی که قرار بود چند وقت پیش برم سراغش که اونم بعدا دیدم به درد نمیخوره گریمه!! این گریم رو من از اون کارایی که بهش علاقه دارم! واسه اینکه میتونی از یه موجود زنده یه شکله دیگه در بیاری و واسه خودت کلی حال کنی!! اما خوب چون فقط وقت رو میگرفت و ارزش اینجور کارا رو نداشت اینم تقریبا بیخیالش شدم! اما چند روز پیش یه دونه از همین خواننده در پیت ها که از پدرجانشون ! یه چند میلیونی برای آهنگسازی و خواننده شدن رو گرفتن دیدم و با یک میلیون یا شایدم کمتر یه ویدئو درپیت تر از خودشون ساختم رو در حال مشاهده بودم که دیدم عجیبه! ما ایرانیا وقتی میخوایم مثلا خودمون رو شکل کسی در بیاریم فوری رد میکنیم که نه بابا!!! اون شکله ماست! ما اصلا از اون خوشمون نمیاد! حالا یکی از چیزایی که خواننده های داخل ایران دارن انجام میدن! یه جور کپی تقلیدی واضح از شادمهر هست! حالا میگم شادمهر ! چرا همه اون! چون همه ما میدونیم که اونایی که اون طرف خواننده شدن وضعشون چه جوری بوده و به چه صورتی بودن ! ولی شادمهر رو همه ایرانی میدونیم! یعنی کسی که تلاش کرده! و به جایی رسیده و خوب چهره و صدا و هنر خوبی هم داره! برای همین ! یکی میاد مثلا لباسای شادمهر رو میپوشه! یکی صداشو شبیه شادمهر میکنه! یکی هم کلیپاشو مثه شادمهر میسازه! یا یکی هم حتی دیگه میاد شعرای شادمهر رو تغییر میده و میخونه!! که این نوع از پر رو ترینشونه! اما یکی دیگه میاد! از هنر بسیار غنی گریم استفاده میکنه و خودش رو شبیه شادمهر میکنه! حالا امروز یه نمونش رو براتون نشون میدم! ایشون : نیدونم اسمش اشکان بید یا همچین چیزایی !! (ضمن آرزوی موفقیت برای ایشون قصد توهین نیست فقط قصد راهنماییه به نوع طنز!)

copy.jpg

خوب هنرجویان عزیز. درس امروز گریم مربوط میشود به شبه خوانندگان معروف! شما برای اینکار اصلا به قیافه خوب احتیاج ندارید! یه قیافه درب و داغون برای اینکار کافیست!!!

خوب این قبلا بگیم به دلیل ذیق وقت این مدل رو به شکل شادمهر در آوردیم!! ولی حالا براتون توضیح میدیم که کجاها تغییر کرده!

ضمنا یه عکس از زمان جوونی های شادمهر هم در کنارتون باید باشه! ابتدا صورت طرف رو یه ذره برق میندازین که از اون چک و چولی در بیاد! بعد میرسیم به پیشونی! پیشونی شادمهر یه مقدار قوس خاصی داره که در شکل رعایت شده! قدم بعدی این ابروهاست! اصلا مهم نیست که ابروهاش شکل لین چان باشه یا نه! فقط قسمت سمت که نزدیک بینی هست رو حالت بریده میدیم! و قسمت های دیگه هم همینجوری ول رو هوا!! و اما مهمترین قسمت بینیه! که اونو باید اینقدر روش کار کنید و هی از این انگولگا بمالید که اندازش بشه اندازه شادمهر!! ضمنا اون گودی زیر چشم شادمهر هم که از خستگیه فراموش نشه! این نشون میده که چقدر مثه شادمهر هر شب نمیخوابید بخاطر آهنگسازی!! دیگه بقیه رو هم تو عکس ببینید و یه گردنبند شادمهری هم به مدل اضافه بشه! شادمهر قلابی آمادست! کارگردان میتونه کارش رو شروع کنه!!

کاش بجای این همه تقلیدی که داریم میکنیم .یه مقدار هم به شخصیت خودمون اضافه میکردیم! چیزی که شادمهر رو شادمهر کرده. درونشه . نه بیرونش!

حالا من هی بگم! بازم دختر خانم بره دنبال قیافه آقا پسر و مو سیخ سیخی و چمیدونم از اینجور مدلا! آه که حالش نیست! فقط الان چقدر حس و حال این آهنگه رو دارماااااا!!

میخواستمت ولی نموندی پیشم...حتی بمونی عاشقت نمیشم...

فایده نداره اشک و گریه زاری....نه خودتو میخوام نه یادگاریت....

دروغ نگو تقصیر این زمونست....هردومون میدونیم اینا بهونست...

به جون تو نباشی اصل حاله!...زندگی بی تو پر عشق و حاااااااااااااااااالهههههههههههه

عشق و حااااااااااااااااااااااااااااااااالههههههههههههههههههههههههههههه

عشق و حاااالهههه .....عشق و حااااالهههههههههههههههههههههه

عشق و حاله...عشق و حاله...عشق و حاله.....

عشق و حاااااله

/ 9 نظر / 12 بازدید
بانوی فروردین

در مورد گریم هم منم خوشم میاد...فکر کنم این آذین جون دوره اش رو کامل گذورنده و مدرک هم داره.چون آرایشش که پاک بشه دیگه نمیشناسیش.در ضمن روی برد هم زده بودن که آرایش غلیظ و این چیزا رو اینجا انجام ندید آذین جون عزا گرفته بود و میگفت من دیگه اینجا نمیام اگه وضع این باشه. ببین وسط دعوا نرخ تعیین نکن!شادمهر قیافش ای بدک نیست!اما دیگه اینجوریام که گفتی نیست.تو ایران گفتم فقط یک نفر رو من واقعا خوش تیپ می دونم اونم حسام نواب صفویه!در عین داشتن قیافه مردونه و صدای با جذبه مثل گلی جون(گلزار) نه لهجه داره نه در پیته!

بانوی فروردین

اول اینکه می گی کار به خصوصی ندارم رو من دقیقا متوجه نشدم!بعد یک دفعه این همه کار به خصوص ذکر شده به ترتیب!راستی تا حالا حتما دقت کردی که تو دنیای مجازی زمان خیلی سریعتر می گذره؟و خوب توام خیلی از وقتت رو توی این دنیا هستی و برای همین به قول خودت یه کمی هم این زود صبح و شب شدن ها اذیتت میکنه.در مورد بقیه اش هم خوب هم تا حالا خیلی حرف زدم و هم بازم حرف دارم که فعلا جاش اینجا نیست. و به نظر من حد تو خیلی خیلی بالاتر از اینیه که حتی می خوایی.

بانوی فروردین

.دختر :یک عدد مانتو چهار وجب بالای زانو ،یک شلوار جین یا پارچه ای کوتاه،کفش تخت یا نوک تیز و پاشنه بلند،صورت به حد خفقان غرق آرایش که به قول دوستم با عبور یه ماشین نتیجه تمام زحمات نامبردگان هر آیینه روی زمین خواهد ریخت! اولین شال زندگیشون رو به سر دارن..بینی های به شدت تابلو عمل کرده که بدبختی همه درست عین هم عمل می کنن نمیدونم یک جراح خلاق و ریسک پذیر هم پیدا نمی شه یه ابتکار بزنه!یک عدد کیف فسقلی به دست.یک گوشی 6600 مستعمل که به قولی 66 دو خز!هم دستشون که البته با اقساط یک میلیون ماهه تهیه فرمودن!این بانوان مذکور دستشون تو دست یه مشت اراذل ذکور هست با این مشخصات:

بانوی فروردین

و در جهان هم که فقط جرویس رو خوش تیپ می دونم...حالا یه چیز خنده دار هم این جناب برد پیت من نمی دونم چه چیزی توی اون قیافه دهاتیش باعث شده جزو 5 مرد جذاب دنیا باشه؟ وای عجب عکسی گذاشتی حالم بد شد! می دونی تو خیابون که نگاه می کنی دو جور قیافه می بینی

بانوی فروردین

.پسر:شرت یا بلوز در حال انفجار تنگ به طرزی که عضلات بازوان به راحتی نمایان باشه.اگه شومیز پوشیده باشن که فقط دو سه دکمه پایین بسته است تا از زیر زنجیر طلایی که البته اون هم با اقساط هشتصد ماهه تهیه شده رو به رخ عنصر اناث همراه خود بکشن.شلوار هم بلند و گشاد با جیبهای به بزرگی خورجین!کفشها هم لااقل 10 کیلو وزن دارن... این دخترها و پسرها دست در دست هم وارد کافی شاپی لوکس میشن.دختر به امید پول طرف و پسر هم به امید پول طرف!اما در نهایت...هیچکس یادش نبوده از پدرجون پول بگیره!تازه اگه پدر جونه آهی در بساط داشته باشه!

بانوی فروردین

نتیجه ظاهر بینی و دنبال مد و این چرندیات بودن همونه امید...وای اسکار اسکار چی گفتیییییییییییییی... "مد،نفرت انگیز ترین چیز زندگی ماست چرا که بیش از چند روز نمی توانیم آن را تحمل کنیم." بذار تو سطحی نگری خودشون اونقدر بمونن تا یه روزی چشم باز کنن و ببینن که دیگه خیلی دیر شده...اونقدر دیر که همون آقا مو سیخ سیخی دنبال یه خانوم پاچه کوتاهی دیگه می گرده.هر چقدر تلاش کنی یکی آلامد تر و پولدار تر از تو توی دنیا هست که بخواد شیکتر از تو بگرده اما این شخصیته که میشه ادعا کرد هیچکس اونو نخواهد داشت...می تونی بهش افتخار کنی و سرمایه ابدی خودت بدونی...ای کاش همه اینو بفهمن...راست می گی اون چیزی که شادمهر ور شادمهر کرد خودش بود نه بیرونش.چون آخه بیرون خاصی هم نداره!

رضا

تقلیدم یه راه پیشرفته برای بعضیا....

behnaz

چی بگم ؟؟ تنوع رو دوست دارم ! خنده رو بيشتر ! اه اينقدر از اون پسره محمد بدم مياد که آهنگاش ميشنوم ميخوام سر بذارم به کوه و بيابون

behnaz

مگه خوشگل تر از شادمهر نیس که گیر دادی به اون... چه جالب میکاپ رو بی خیال باباییییییییییییییییییی !اصلاً خوشگلی یعنی دردسر !!! به جون تو